Predstavili novú generáciu magnetoterapie BEMER

11.05.2010 08:39

BEMER predstavenieSlávnostné predstavenie novej generácie magneto-terapeutických prístrojov BEMER pre Východnú Európu sa konal 7-8. mája 2010 v hoteli Ramada Resort v Budapešti.

Deň 7. máj bol určený pre lekárov a profesorov medicíny, 8. mája sedeli v miestnosti distribútori a majitelia prístrojov BEMER, takisto aj záujemcovia o novú revolučnú technológiu. Na dvojdňovej akcii sa zúčastnilo vyše tristo hostí.

Celodenné sympózium otvoril Peter Gleim, generálny riaditeľ spoločnosti BEMER International AG. Poukázal na dôležitosť dobre fungujúceho krvného zásobovania. Donedávna medicína skúmala hlavne len krvný obeh veľkých ciev. Práve firma vyrábajúca magnetoterapiu BEMER vynaložila veľké úsilie a financie na výskum ako podporiť prekrvenie vlásočníc, teda najmenších ciev, ktoré sú v bezprostrednom styku s bunkami. Pomocou mikrocirkulácie sa bunky zásobujú životne dôležitým kyslíkom a živinami a zbavujú sa škodlivých látok.

Konferencia pokračovala prednáškou doktora Kloppa, riaditeľa Berlínskeho inštitútu pre mikrocirkuláciu. Profesor premietal nové filmy nakrútené špeciálnou mikrokamerou, ukazoval zábery upchatých ciev, na základe čoho vznikajú rôzne choroby, taktiež ukázal príklady na plynulé zásobovanie buniek  krvou po aplikovaní magnetoterapie BEMER. 

Profesor vyhlásil, že sa mu s jeho výskumnou skupinou  podarilo vyvinúť nový signál, ktorý je dokonale zladený s fyziologickými procesmi ľudského organizmu. Nový, viacdimenzionálny tvar impulzu je samozrejme chránený celosvetovým patentom. Vďaka novému signálu, BEMER III. generácia dosahuje ešte lepšie výsledky v zlepšení prekrvenia a v posilnení imunitného systému. Doba účinku sa predĺžila z 3-4 hodín na rekordných 15-17 hodín. Pre porovnanie s konkurenčnými technológiami Dr. Klopp ukázal testy, v ktorých druhý najlepší prístroj mal dokázateľný účinok necelú hodinu na konci aplikácie, ďalšie pôsobili len niekoľko minút.

magnetoterapia bemer - porovnanie

Po obedňajšej prestávke pokračoval v prednášaní Dr. Bohn z Lichtenštajnska. Poukázal na skutočnosť, že pomocou zlepšeného prekrvenia magnetoterapia BEMER má pozitívny vplyv aj na imunitný systém, na syntézu proteínov a na tvorbu antioxidantov, chráni naše zdravie pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia a následkami nesprávneho životného štýlu.

Na konci sympózia Peter Gleim predviedol nové prístroje BEMER Classic a Professional. Najväčší úspech mal revolučný nočný program, vďaka čomu môžeme podporiť regeneráciu vnútorných orgánov počas spánku. Cez deň sa  majú používať stimulačné programy na zlepšenie psychickej a fyzickej aktivity.

Nové prístroje BEMER Classic a Profession budú dostupné na Slovensku najskôr v júni 2010. O možnosti a cenách výmeny prístrojov I. a II. generácie na nové terapeutické systémy Vás budeme informovať na webovej stránke.

Vo fotogalérii si môžete pozrieť fotky z akcie.

—————

Späť