Nová vylepšená magnetoterapia BEMER

27.04.2010 12:51

Začiatkom mája prichádza na trh III. generácia terapeutických systémov BEMER.

S novým BEMER-impulzom sme dosiahli revolučný pokrok v stimulácii obmedzeného, resp. porušeného prekrvenia (mikrocirkulácie) orgánov. Tento pokrok bol taký významný, že sa nám podarilo upraviť niektoré parametre takým spôsobom, aby sa naša jedinečná technológia stala naozaj neporovnateľnou s inými magnetoterapiami. Podarilo sa nám vyvinúť prvý systém fyzikálnej terapie, ktorý nevydáva svoje signály difúzne a nediferencovane, ale sú zladené s fyziologickými procesmi ľuďského organizmu.

Najväčšou novinkou budú denné a nočné programy. Nový BEMER je prispôsobený prirodzenému biorytmu človeka. Cez deň sa kladie dôraz na stimuláciu pohybového aparátu, večer zase na regeneráciu vnútorných orgánov.

BEMER ClassicViac o fungovaní nových terapeutických systémov BEMER III. generácie si môžete vypočuť na sympóziu v Budapešti (Hotel Ramada Resort).
Deň 7. máj 2010 je určený pre lekárov, dňa 8. mája je vítané aj široké publikum. Prednášať bude Dr. med. Rainer Klopp, riaditeľ Berlínského inštitútu pre mikrocikruláciu a Peter Gleim, generálny riaditeľ spoločnosti BEMER International AG v nemeckom jazyku. V prípade záujmu o seminár, vyžiadajte si registračný formulár na adrese info@bemerterapia.sk.

BEMER ProfessionalBEMER 3000 Signal Plus bude v predaji za akčnú cenu do oficiálného uvedenia nových prístrojov BEMER Classic a Professional. Majitelia prístrojov I. a II. generácie magnetoterapie BEMER budú môcť vymeniť prístroje za výhodnú cenu. O presných podmienkach sa budete môcť informovať už čoskoro na našej webovej stránke.

—————

Späť